UEFA Euro 2020™ Official Preview Sticker Collection

Panini’den UEFA Euro 2020™ Resmi Preview Çıkartma Koleksiyonu

Spor, Panini’nin DNA’sında var ve bizim en önemli ilham kaynağımız. Spor etkinliklerinin birçoğunun ertelenmesine rağmen, hayranlarımıza hem eğlenecekleri hem de aileleri ile beraber hoş vakit geçirecekleri bir seçenek sunuyoruz!

Bu yaz yapılması planlanan UEFA Euro 2020™ turnuvası, ertelenen spor etkinliklerinden biri. Dünya’nın dört bir yanındaki koleksiyoncuların desteğinden cesaret alan Panini, bu büyük spor macerası ile ilgili planlarının tamamını iptal etmedi. Elbette, gelecek yaz UEFA Euro 2020™ için özel bir koleksiyon programlandı, ancak bu sırada çıkartma meraklılarını mutlu etmek için yeni ve özel bir Preview Çıkartma Albümü hazırladık!

Preview albüm, 72 sayfalık dev bir eser. İçinde turnuvaya katılan tüm takımlar ve ertelenen play-off maçlarına katılmak için bekleyen 16 ülke sizi bekliyor.

Toplam 568 çıkartmadan oluşan bu koleksiyon futbol dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan bu büyük spor olayı için heyecanlanan futbol meraklılarını ve koleksiyoncuları çok mutlu edecek. Her takım için 28 çıkartma ayrılmış durumda. Bunlardan 23 tanesi yıldız futbolcuların görüntülerinden oluşuyor. Koleksiyoncuların gözlerini kamaştıracak bir dizi özel çıkartmada bu koleksiyonda sizi bekliyor.