Premier League Adrenalyn XL™ 2019/20

Resmi Premier League Adrenalyn XL Değiş tokuş kartları sonunda karşınızda! Dünyanın en heyecanlı futbol liglerinden biri olan İngiltere Premier Liginin en iyi 20 kulübünü içeren bu kart koleksiyonu, tüm zamanların en havalı koleksiyonlarından biri olmaya aday. Bu muhteşem koleksiyonda 469 kart ve 26 LIMITED EDITION kart bulunuyor. Koleksiyoncular ücretsiz Adrenalyn XL uygulamasını yükleyerek sanal dünyada kartlarını etkinleştirebilir ve arkadaşlarıyla internet üzerinden değiş tokuş yaparak maçlara çıkabilirler!

Kaçırılmaması gereken bu koleksiyonda Top Keeper, Awesome Foursome, Hero, Power Pairing, Triple Threat, Game Breaker, Diamond, Savage Silks ve Elite adında yeni bölümler de bulunuyor. Bu arada, bulunması çok zor, ama zaferi garanti eden INVINCIBLE kartı da yakalamayı unutmayın! Biriktirin, oynayın ve değiş tokuş yaparak listelerde yükselin. Ancak her şeyden önce, Premier Ligin yıldızlarını toplayarak eğlenin!

Koleksiyon dosyası, 24 kart, oyun kartonu, oyun kuralları, mini kart listesi ve 2 LIMITED EDITION karttan oluşan Başlangıç Paketi ile maça 1-0 önde başlayın.

© The Football Association Premier League 2019